Super przeceny

WYCENA METODA DCF

WYCENA METODA DCF

Proste i wygodne w obsłudze narzędzie do przeprowadzenia profesjonalnej wyceny przedsiębiorstwa metodą wolnych przepływów pieniężnych – DCF.Efektywnie, szybko i skutecznie dokonasz...

Tylko teraz za 299,00 zł

FAQ

1. Opis produktów.

Aplikacje to produkty cyfrowe, działające w Excelu i służące do przeprowadzania różnego rodzaju analiz finansowych.

2. Czy arkusze aplikacji są chronione hasłem?

Nie, aplikacje nie są chronione hasłem. Mają możliwość pełnej edycji, formuły nie są zablokowane i są widoczne dla użytkowników.

3. Czy mogę edytować komórki?

Tak, można je dowolnie edytować, zmieniać formuły, wstawiać własne, pełna możliwość edycji.

4. W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Płatności można dokonać na dwa sposoby. Pierwszy to wybór sposobu płatności: Płatności PL (obecnie PayU) wówczas dokonuje płatności online – przekierowanie na stronę wybranego banku. W tym przypadku dostęp do pliku (aplikacji) użytkownik otrzymuje od razu. Drugi sposób to przelew, wybierając tę formę użytkownik dokonuje płatności w dowolnym momencie po zakończeniu procesu zakupu, dokonując wpłaty na rachunek wskazany w wysłanym potwierdzeniu. W tym przypadku dostęp do pliku (aplikacji) użytkownik otrzymuje po odnotowaniu wpłaty.

5. W jaki sposób otrzymam produkt.

Aplikacje w Excelu są wysyłane na adres mailowy podany w zamówieniu, ponadto użytkownik może pobrać produkt z panelu użytkownika logując się na login i hasło podane w trakcie rejestracji. W przypadku wyboru płatności online (PayU) dostęp do produktu jest aktywowany od razu, natomiast w przypadku wyboru płatności przelewem dostęp do produktu następuje po odnotowaniu płatności na rachunku bankowym.

6. Czy mogę przetestować produkt.

Tak, ale tylko wybrane produkty przy których znajduje się przycisk "Pobierz wersję demo" – aplikacje w Excelu.

Wersje demo posiadają ograniczoną funkcjonalność, formuły są niewidoczne, część z nich jest wyłączona, modyfikowanie arkuszy jest ograniczone (arkusze chronione hasłem).

7. Czy ceny podane na stronie są cenami netto czy brutto?

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto.

Producenci

Ostatnie wyszukiwania: Przepływy Pieniężne, Bilans Przedsiębiorstwa, Bilans Analityczny, Model Finansowy, Rachunek Zysków I Strat
Projekt i realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl